Öncelikle Özel Yalova Uzmanlar Hastanesi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Turkey  United Kindom  WhatsAppÇocuk SağlığıE-SONUÇ
Hastane Randevu  Doktorlarımız Cevaplıyor  Hastane Bilgi

Özel aracınız ile Bursa istikametinden;

Hastanemize özel aracınız ile Bursa istikametinden geliyorsanız, Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminalini geçtikten sonra ilk trafik ışıklarından sola dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra sağda yeralan hastanemize ulaşmış olacaksınız. Hastanemiz önünde aracınızı park etmek üzere ücretsiz vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özel aracınız ile İzmit istikametinden;

Hastanemize özel aracınız ile İzmit istikametinden geliyorsanız, Yalova şehir merkezine girişte bulunan trafik ışıklarında sola (Bursa) yönüne dönünüz. Sağda yeralan benzin istasyonu ve camiyi geçtikten sonra sağa dönüş yapınız. Yaklaşık 2 km. sonra sağda yeralan hastanemize ulaşmış olacaksınız. Hastanemiz önünde aracınızı park etmek üzere ücretsiz vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Otobüs ile;

Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminaline indiğinizde taksi veya şehir içi minibüs ile hastanemize ulaşabilirsiniz.

Deniz yolu ile;

Hastanemize denizyolunu kullanarak yaya veya araç ile ulaşabilirsiniz. İDO Topçular iskelesi ve İstanbul Lines Tavşanlı iskelesinden aracınızla Yalova istikametine döndüğünüzde Yalova şehir merkezine girişte bulunan trafik ışıklarında sola (Bursa) yönüne dönünüz. Sağda yeralan benzin istasyonu ve camiyi geçtikten sonra sağa dönüş yapınız. Yaklaşık 2 km. sonra sağda yeralan hastanemize ulaşmış olacaksınız. Hastanemiz önünde aracınızı park etmek üzere ücretsiz vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İDO Yalova iskelesi şehiriçine çok yakın olduğundan hastanemize yaya ve araçla ortalama 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

İstanbul - İzmir otobanı hizmete girdiğinde,

İstanbul yönünden gelirken Körfez köprüsünü geçtikten sonra Yalova çıkışını kullanarak, İzmir yönünden gelirken Tünelleri geçtikten sonra Körfez köprüsüne girmeden Yalova çıkışını kullanarak hastanemize ulaşabileceksiniz.

Özel Yalova Hastanesi

Sosyal Medya Hesaplarımız